10072022Cu
Last updatePzt, 11 Nis 2022 9pm

İstanbul'un en iyi yemek mekanları fatih

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin

İstanbul'un en iyi yemek mekânları denilince akla Fatih semtindeki horhor ve kadınlar pazarı gelir. Elbette en güzel yemek mekânlarını bulabileceğiniz Fatih semtinde kötü yemek yeme ihtimalinizde var. Bundan dolayı İstanbul'un en güzel yemek mekânlarını gezmeden önce ne yemek istediğinize karar vermelisiniz. Benim bildiğim İstanbul'un en iyi Büryan kebapçısı, şeref büryan kebap salonudur, büryanı Siirt deki lezzette bulabilirsiniz, adeta İstanbul'un en iyi büryancısıdır. Ama hakkını vermek gerekirse Büryancı Osman ile sur ocak başı da en az şeref büryan kebap salonu kadar güzel büryan yapar. Büryan dışında İstanbul'un en iyi perde pilavını ve bumbarını kadınlar pazarındaki saydığımız İstanbul'un en iyi mekânlarında bulabilirsiniz.


İstanbul gezi önerileri

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin

İstanbul'da nereye gidilir, ne yenilir ya da eğlenceli bir gün nasıl geçirilir böylesi tarihi bir şehirde en güzel fotoğraf karelerini hangi semtlerde çekebiliriz? İstanbul'un en güzel mekânları, yemek yenilecek yerleri, en güzel camileri, tarihi camileri, tarihi mekânları nerelerdir internetten şöyle baktığımızda hiç bir fikir edinemiyoruz. Çünkü İstanbul o kadar büyük bir şehirdir ki yemek yenilecek mekânları, alışveriş yapılacak mekânları, tarihi mekanları, müzeleri o kadar fazladır ki bir yazının içinde bunu anlatmak neredeyse imkansızdır. Bu yüzden İstanbul'un en güzel semtinden Fatihten başlayalım İstanbul'u anlatmaya. İstanbul denilince üç bin yıldır aynı semt akla gelir, Fatih yani sur içi diye adlandırdığımız tarihi yarımada.

İstanbul gezi programı nasıl olmalı

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil

İstanbul ilginç bir şehirdir. Dışarıdan gelen için bir kaç ay boyunca gezmekle bitmeyecek mekanlara sahip olan istanbul, içinde yaşayan için hep keşfedilmesi gereken bir gizdir. Her semti bir anadolu şehri kadar büyüktür istanbulun. Bu yüzden istanbulu klasik bir şehir gibi gezmeye çalışmak, istanbulda gidelecek yerlerin listesini çıkarmak oldukça zordur. Şimdi biz istanbulu genelden özele doğru ele alıp bir yapılacaklar listesi çıkaralım. İstanbulda nereleri görmezsek istanbulu görmemiş oluruz bunu ele alalım. İstanbulun kendisiyle özdeşleşmiş ve keşfedilmesi gereken en iyi semtlerinden başlayalım turumuza.

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses